Bydgoszcz, Wyspa Młyńska, Przystań.

XIII Ster na Bydgoszcz dopiero za rok

11 lat miasto organizuje największą imprezę wodną w regionie, niestety w tym roku ze względu na sytuację epidemiczną musimy odwołać wydarzenie.

Ster na Bydgoszcz cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję o przełożeniu kolejnej edycji na 2021 r. Dobra zabawa w klimacie podróżniczo-marynistycznym połączona z polską muzyką alternatywną na Wyspie Młyńskiej musi poczekać do następnego roku. Ster na Bydgoszcz to festiwal jedyny w swoim rodzaju. Zlokalizowany w przepięknej scenerii Wyspy Młyńskiej. Mamy nadzieję, że będziecie z nami! Obiecujemy, że za rok nie zabraknie stałych elementów Steru, czyli parady jednostek pływających, wyścigu butelkowego, wyścigów smoczych łodzi oraz bydgoskiej masy kajakowej. Ster na Bydgoszcz to także znakomita warstwa muzyczna. Na Wyspę Młyńską powrócą trzy dni koncertów, a na nich artyści podbijający listy przebojów. Każdego dnia zabierzemy Was w muzyczną podróż. 

Na festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie- fanom gastronomii i nowych smaków na pewno przypadnie do gustu strefa foodtrucków z kuchnią z całego świata. Na dzieci czekać będą liczne warsztaty i zajęcia, a wszystko pod wspólnym mianownikiem – wodą. 

Dla dzieci nie zabraknie strefy wodnej, a dla miłośników podróży spotkań z tymi najważniejszymi.

Bądźcie cierpliwi i poczekajcie na nas do przyszłego roku, a my dołożymy wszelkich starań byście byli zadowoleni :)