Bydgoszcz, Wyspa Młyńska, Przystań.

Parada jednostek


Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystej paradzie jednostek pływających na rzece Brdzie w dniu 22 czerwca br. o godzinie 17.00.

Parada jest tradycyjnym oraz jednym z najważniejszych elementów programowych Festiwalu, podczas którego jednostki pływające mają niepowtarzalną okazję zaprezentowania się przed gośćmi imprezy, tłumnie zgromadzonymi na nabrzeżach w centrum Miasta. Serdecznie zachęcamy do rozważenia możliwości przystrojenia łodzi oraz przebrania członków załogi.

             W trosce o bezpieczeństwo uczestników parady, bardzo prosimy o zapoznanie się z załączonymi dokumentami przedstawiającymi trasę oraz obowiązujący szyk jednostek pływających oraz zasady cumowania na terenie imprezy. Prosimy przekazać te informacje wszystkim uczestnikom parady TUTAJ

             Tych, którzy jeszcze tego nie uczynili, uprzejmie zachęcamy również do podesłania krótkiej  notatki dla konferansjera, zawierającej informacje o Państwa jednostce czy klubie. Informacje należy przesłać do dnia 19 czerwca na adres: sternabydgoszcz@um.bydgoszcz.pl.