Bydgoszcz, Wyspa Młyńska, Przystań.

Wielki Wyścig Butelkowy 2022


Bierzemy następujące składniki: plastikowe butelki, taśmę klejąca, folie stretch. Dodajemy dla smaku duże pokłady kreatywności, humoru i wspólną pracę zespołową. Następnie wrzucamy szczyptę świetnej zabawy i zaciętej rywalizacji. To wszystko dobrze mieszamy i …

 

 

Pewnie jesteście ciekawi co wyjdzie z tak przygotowanych składników?
Niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju ciasto, które rośnie na emocjach tych, którzy je przygotowują, a nazywa się … Wielki Wyścig Butelkowy.
Już od ponad 10 lat startujące zespoły opracowują wyjątkowe przepisy z nadzieją, że ich „ciasto” nie okaże się zakalcem a czymś, co powali konkurencję. Bywały też i takie receptury, na które nie byli przygotowani nawet ich twórcy.
I mimo że wszyscy od początku ze sobą mocno rywalizują, to również świetnie się przy tym bawią.
Ciekawe jakie smakowite kąski zaserwują nam w tym roku? Jakich składników użyją? Czyje ciasto będzie lepiej wypieczone? No i czy to ciasto będzie miało słodki smak zwycięstwa, czy gorzki smak porażki?
Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania musicie być z nami 26 czerwca na Wyspie Młyńskiej
o godz. 15:00 już po raz XII na Wyspie Młyńskiej odbędzie się WIELKI WYŚCIG BUTELKOWY, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Sławek Piotrowski, znany z różnych akcji społecznikowskich.