Bydgoszcz, Wyspa Młyńska, Przystań.

Strefa Flow Up, czyli wodne zabawy na lądzie


Zlokalizowany w urokliwej scenerii Wyspy Młyńskiej Ster na Bydgoszcz co roku zaskakuje bydgoszczan kolejnymi atrakcjami. Tym razem nowością będzie strefa Flow Up, przestrzeń dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił w sportach wodnych.

Flow Up, czyli strefa aktywności wodnych na lądzie z pewnością mile zaskoczy uczestników tegorocznego Steru na Bydgoszcz. Złożą się na nią dwa baseny. Pierwszy, Sup Pool o wymiarach 30 na 10 m stworzy bezpieczne warunki do uprawiania sportów i pomoże przełamać bariery tym, dla których zabawy w dużych akwenach stanowią zbyt duże wyzwanie. W ramach zorganizowanej akademii najmłodsi będą uczyć się, jak korzystać z najróżniejszych sprzętów. Wyścigi na deskach Sup na pewno dadzą dzieciom dużo frajdy. Sup Pool daje przy tym możliwość kibicowania wokół wodnego placu. Skimboard z kolei polega na wykonaniu możliwie jak najdłuższego ślizgu na desce po cienkiej warstwie wody. Wszystko odbędzie się na specjalnie przygotowanym torze. Uczestnicy wezmą udział w szkoleniach, zabawach i konkursach, a to wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Skimboarderzy zaprezentują swoje umiejętności podczas pokazów.
Nie zabraknie również trenażerów ruchu. Trickboardy i gyroboardy umożliwią trening osobom w każdym wieku. Do doskonałe przygotowanie do skimboardu, windsurfingu, kitesurfingu, wakeboardu czy skateboardu.
W strefie Flow Up - dzięki fotościance - każdy będzie mógł też zostać surferem. Takie zdjęcie będzie świetną pamiątką po tegorocznym Sterze na Bydgoszcz.