Bydgoszcz, Wyspa Młyńska, Przystań.

Parkingi


Nasza impreza odbędzie się w ścisłym centrum Miasta. Ster cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Jeżeli planujecie przyjazd samochodem, warto go nieco wcześniej zaplanować.

Serdecznie polecamy dojazd tramwajem lub miejskim rowerem. Najbliższy przystanek tramwajowy „Focha / Opera” znajduje się jedynie 400 metrów od głównej sceny na Wyspie Młyńskiej. To tylko 5 minut spaceru. Stację roweru miejskiego znajdziecie się na Wyspie Młyńskiej przy wejściu do budynków Muzeum Okręgowego od strony Karczmy Młyńskiej.
Przyjazd samochodem może się wiązać z trudnościami w znalezieniu miejsca parkingowego. W „sterowy” weekend wjazd autem na Wyspę Młyńską nie będzie możliwy. Nie będą dostępne miejsca parkingowe przy Młynie Rothera. Więcej informacji TUTAJ. Miejsca w strefie płatnego parkowania w sobotę i niedzielę są bezpłatne, jednak bardzo szybko będą się zapełniać.
W okolicy Wyspy Młyńskiej dostępne są dwa prywatne, płatne w weekend, parkingi. Na pierwszy z nich dotrzecie skręcając z ulicy Focha w ulicę Karmelicką. Parking znajduje się 350 m od Wyspy. Drugi wielopoziomowy parking, 500 m od serca Steru na Bydgoszcz, znajdziecie przy ul. Pod Blankami – wjazd od ul. Jana Kazimierza. Najdalej, bo blisko 800 metrów od Wyspy Młyńskiej, położony jest bezpłatny parking przy Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Grudziądzkiej. Warto przemyśleć to rozwiązanie. Dostępnych jest tam sporo miejsc, a na Wyspie Młyńskiej będziemy już po 10-minutowym spacerze.