Bydgoszcz, Wyspa Młyńska, Przystań.

No i zaczęło się...


Wchodzimy na ostatnią prostą, bo Wielki Wyścig Butelkowy już 5 dni i czas najwyższy zaliczyć trening i sprawdzić jak też się sprawują nasze butelkowe arcydzieła.

Poza tym to też element walki psychologicznej, która zawsze odbywa się przed startem. Zaskoczyć konkurencję nietypowym rozwiązaniem, zniechęcić i przestraszyć pokazem siły - jednym słowem zyskać przewagę już przed startem.
A projekty są zaskakujące: łódź o nieprawdopodobnej wyporności dźwigająca bojowo nastawionego słonia, zmutowany czerwony krokodyl , pojazd wzorowany na bolidzie Kubicy, pływająca francuska flaga, łódź podwodna z z hasłem "make ekologia, not war" i wreszcie kosmici. To tylko część tego, co szykują nam zespoły.
A przypomnieć należy, że wszystkie zespoły budowały swoje łodzie z plastikowych butelek, taśmy klejącej i folii stretch.    
Chcecie zobaczyć wszystkie 18 zespołów i ich niesamowite konstrukcje? Przyjdźcie na Wyspę Młyńską w niedzielę 25 czerwca kibicować tym wszystkim śmiałkom a do tego czasu głosujcie na FB na "najfajniejszą łódkę" kliknij tutaj.