Bydgoszcz, Wyspa Młyńska, Przystań.

AUDIOFEELS ROCKOWO I SYMFONICZNIE


Tego jeszcze na „Sterze na Bydgoszcz” nie było. Muzycy klasyczni wystąpią wraz z wokalistami w największych światowych hitach rocka. W programie znajdą się przeboje takich gwiazd jak: Led Zeppelin, Queen, Guns’n’Roses, David Bowie czy U2. Nie zabraknie również najpiękniejszych ballad.

23 czerwca o 21.30 wystąpią: Grupa AudioFeels, Ania Karwan oraz Hanna Gieda w towarzystwie Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przy akompaniamencie Orkiestry Symfonicznej pod batutą Łukasza Łodygowskiego.

JAK TO BĘDZIE :)

AudioFeels to grupa, wykonująca muzykę w stylu Vocal Play. Jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, poprzez maksymalne wykorzystanie możliwości ludzkiego głosu.

Ania Karwan szerokiej publiczności znana z VII edycji programu „The Voice of Poland” emitowanego jesienią 2016 roku na antenie TVP2. Po brawurowym wykonaniu „Purple Rain” Prince’a podczas „przesłuchań w ciemno” trafiła do drużyny Natalii Kukulskiej. Jej występy w programie wzbudziły zainteresowanie mediów branżowych oraz showbiznesowych, które okrzyknęły Anię mianem wschodzącej divy polskiej sceny muzycznej. Artystka znalazła się ponadto w prestiżowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE 2016.

Hanna Gieda to jedna z najlepiej zapowiadających się wokalistek młodego pokolenia. Stała na jednej scenie z takimi sławami jak Grażyna Łobaszewska, Mieczysław Szcześniak, czy Justyna Steczkowska.

Kanał YouTube Zespołu Audiofeels